Trener personalny, Trener kobiet w ciąży i po porodzie, licencjonowana Instruktorka Fitness, założycielka Szkoły Cesarskiego Rodzenia, autorka programu treningowego MAMA WRACA DO GRY.

Dzięki 15-letniemu doświadczeniu zawodowemu i szerokiej wiedzy z zakresu kształtowania kobiecej sylwetki, z sukcesem realizuje takie cele treningowe jak:

– redukcja znacznej ilości tkanki tłuszczowej,
– modelowanie sylwetki,
– poprawa samopoczucia i utrzymanie kondycji fizycznej u kobiet w ciąży,
– odbudowa równowagi w napięciu układu mięśniowo-powięziowego u kobiet po porodzie,
– redukcja bólu pleców,
– budowa masy mięśniowej,
– poprawa zdolności motorycznych.

Jest również wybitnym specjalistą od aktywności fizycznej dla kobiet w ciąży i po porodzie.

Osobisty doradca żywieniowy. Wiele lat doświadczenia i liczne szkolenia z zakresu zdrowego odżywiania  pomogły jej opracować własny zbiór zasad żywienia człowieka. Jej programy żywieniowe, oparte na dwóch zasadach: „Działaj kompleksowo” i „Zachowaj równowagę”, są sprawdzone i skuteczne, funkcjonalne i proste do wdrożenia w życie.

Autorka dwóch oryginalnych projektów, które spotkały się z ogromnym zainteresowaniem:

  1. Warsztat „JaNowa” mający na celu pomóc współczesnym zapracowanym kobietom wyrwać się z codziennej rutyny i zadbać o siebie w sferze fizycznej i psychicznej.
  2. Warsztat „Moja Ciąża -Fit & Beauty”, którego ideą jest promocja aktywności fizycznej wśród kobiet w ciąży i po porodzie oraz edukacja jak kosmetycznie zadbać o wygląd swojego ciała w czasie ciąży.
  3. Warsztat dla Mam „Core&Miednica w teorii i praktyce” pokazujący prawidłowe, czyli bezpieczne i efektywne, podejście do rozpoczęcia aktywności fizycznej po urodzeniu dziecka. Jest II etap autorskiego innowacyjnego programu treningowo-żywieniowego MAMA WRACA DO GRY”.

Były wykładowca w Specjalistycznym Centrum Szkoleniowym Masażu i SPA „Spasja” we Wrocławiu. Autorka kilkudziesięciu artykułów o odchudzaniu dla branży farmaceutycznej.

Trenuje bieganie i jazdę na rowerze nie zapominając o treningu siłowym. Co roku startuje w zawodach biegowych na dystansie od 5 km do półmaratonu oraz w duathlonach (bieg-jazda na rowerze). Latem skacze ze spadochronem, a zimą jeździ na desce snowboardowej i lata w tunelu aerodynamicznym. Najlepiej odpoczywa w górach albo nad polskim morzem. Podwójna szczęśliwa mama.:)

Więcej o Kasi działalności trenerskiej: https://femiplace.com.pl/

DO WSPÓŁPRACY ZAPROSIŁAM:

Do współpracy zaprosiliśmy najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie, praktyków z wieloletnim stażem zawodowym, kobiety i mamy z ogromnymi pokładami empatii i pozytywnej energii.

Poznajcie Marię Lepucką, położną i doradcę laktacyjnego, która poprowadzi dla Was aż 3 moduły tematyczne – wszystko o procedurach przeprowadzania cesarskiego cięcie i opieki okołoporodowej (przegląd wrocławskich porodówek), opieka i pielęgnacja noworodka, laktacja po cesarskim cięciu.

Close Menu
open

? Nowa wersja Szkoły Rodzenia Online ➡️ Sprawdź szczegóły

×

Koszyk