Jestem położną z prawie 10 letnim doświadczeniem oraz certyfikowanym doradcą laktacyjnym.

W 2010 roku ukończyłam studia magisterskie na kierunku położnictwo, obecnie jestem doktorantką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu (Katedra Ginekologii i Położnictwa).
Prowadzę prywatną praktykę położniczą z poradnią laktacyjną we Wrocławiu: https://poloznawroclaw.pl/.

Zajmuję się edukacją przedporodową, przygotowując przyszłych rodziców do porodu i opieki nad dzieckiem, prowadzę indywidualne konsultacje, odwiedzam mamy i noworodki po porodzie w domach. Moją pasją jest poradnictwo laktacyjne, które dopełnia całości opieki okołoporodowej.
Wcześniej miałam okazję pracować w szpitalu i przychodni, jednak największą satysfakcję daje mi indywidualny kontakt z pacjentką. Od kilku lat pracuję także naukowo, prowadząc badania, publikując i przestawiając ich wyniki na konferencjach polskich i międzynarodowych. Wciąż uaktualniam swoją wiedzę medyczną, zwłaszcza z zakresu położnictwa i ginekologii, ale również poszerzam ją o inne tematy i obszary nauki.

???
Polecamy wszystkim przyszły i obecnym mamom wspaniale prosperujący blog oraz grupę na Facebook’u prowadzone przez Marysię. Wszystko o ciąży, porodzie, połogu i dziecku:
➡️ https://www.feminasum.pl/
➡️https://www.facebook.com/groups/720109388061637/

Close Menu
open

? Nowa wersja Szkoły Rodzenia Online ➡️ Sprawdź szczegóły

×

Koszyk