Nasz zespół

Nasz zespół

Trener personalny, Trener kobiet w ciąży i po porodzie, licencjonowana Instruktorka Fitness, założycielka Szkoły Cesarskiego Rodzenia, autorka programu treningowego MAMA WRACA DO GRY.

Jestem położną z prawie 10 letnim doświadczeniem oraz certyfikowanym doradcą laktacyjnym.

Przedstawiamy Wam naszą utalentowaną fizjoterapeutkę kobiecą Monikę Kopacz, która podczas Kursu Cesarskiego Rodzenia poprowadzi dla Was wykład teoretyczno-praktyczny

W programie Szkoły Cesarskiego Rodzenia jest spotkanie z logopedą dziecięcym, który opowie Wam na co zwrócić uwagę od pierwszych chwil życia dziecka, aby przez przypadek, przez nieświadomość nie zahamować naturalnych procesów rozwoju aparatu mowy dziecka oraz wiele innych cennych porad i wskazówek dotyczących m.in. poprawnego przystawiania do piersi, karmienia łyżeczką, wybór smoczka i butelki.

Do naszego zespołu Szkoły Cesarskiego Rodzenia dołączył team Face & Body Institute Poczucie Piękna

Close Menu
×

Koszyk