Przedstawiamy Wam naszą utalentowaną fizjoterapeutkę kobiecą Monikę Kopacz, która podczas Kursu Cesarskiego Rodzenia poprowadzi dla Was wykład teoretyczno-praktyczny o:
🌹 pielęgnacji blizny po CC
🌹 terapii blizny po CC,
🌹 diagnostyce blizny,
🌹 objawach, które mogą sugerować, że blizna nie goi się poprawnie i wymaga terapii,
🌹 negatywnych skutkach zaniedbanej blizny i tkanek wokół niej.
oraz wsparciu fizjoterapeutki w minimalizowaniu dolegliwości ciążowych i w okresie połogu (masaż, terapia manualna, kinesiotaping).

Absolwentka Wydziału Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Odbyła liczne warsztaty i szkolenia z nowoczesnych form fizjoterapii między innymi :
💡Terapia TrP
💡Masaż tkanek głębokich
💡Osteopatia ginekologiczna
💡Kompleksowa terapia blizny
💡Terapia rozstępu mięśnia prostego brzucha
💡Terapia wisceralna
💡Terapia dysfunkcji powięziowych
💡Kinesiology Taping

W pracy z pacjentami wykorzystuje specjalistyczny masaż leczniczy opierający się na zasadzie tensegracji, w której zakłada się, iż zaburzenia napięcia jednych struktur wymuszają zmianę napięć innych. Takie pojmowanie zaburzeń pozwala na wielokrotne zwiększenie efektywności terapii w przypadku różnych dysfunkcji narządu ruchu.

Stale szuka nowych rozwiązań, które skutecznie wpłyną na poprawę jakości życia pacjentów. A właśnie zadowolenie pacjentów daje jej ogromną satysfakcję z pracy.

W wolnych chwilach realizuje hasło, że dzieci nie są ograniczeniem i ze swoimi trzema pociechami aktywnie zwiedza zakątki bliższe i dalsze.😉

***************
Zapraszamy na zawodowy profil Moniki:
https://www.facebook.com/Mkfizjoterapia-190541061302820/

Close Menu
×

Koszyk