Przedstawiamy Wam naszą utalentowaną fizjoterapeutkę kobiecą Monikę Kopacz, która podczas Kursu Cesarskiego Rodzenia poprowadzi dla Was wykład teoretyczno-praktyczny o:
? pielęgnacji blizny po CC
? terapii blizny po CC,
? diagnostyce blizny,
? objawach, które mogą sugerować, że blizna nie goi się poprawnie i wymaga terapii,
? negatywnych skutkach zaniedbanej blizny i tkanek wokół niej.
oraz wsparciu fizjoterapeutki w minimalizowaniu dolegliwości ciążowych i w okresie połogu (masaż, terapia manualna, kinesiotaping).

Absolwentka Wydziału Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Odbyła liczne warsztaty i szkolenia z nowoczesnych form fizjoterapii między innymi :
?Terapia TrP
?Masaż tkanek głębokich
?Osteopatia ginekologiczna
?Kompleksowa terapia blizny
?Terapia rozstępu mięśnia prostego brzucha
?Terapia wisceralna
?Terapia dysfunkcji powięziowych
?Kinesiology Taping

W pracy z pacjentami wykorzystuje specjalistyczny masaż leczniczy opierający się na zasadzie tensegracji, w której zakłada się, iż zaburzenia napięcia jednych struktur wymuszają zmianę napięć innych. Takie pojmowanie zaburzeń pozwala na wielokrotne zwiększenie efektywności terapii w przypadku różnych dysfunkcji narządu ruchu.

Stale szuka nowych rozwiązań, które skutecznie wpłyną na poprawę jakości życia pacjentów. A właśnie zadowolenie pacjentów daje jej ogromną satysfakcję z pracy.

W wolnych chwilach realizuje hasło, że dzieci nie są ograniczeniem i ze swoimi trzema pociechami aktywnie zwiedza zakątki bliższe i dalsze.?

***************
Zapraszamy na zawodowy profil Moniki:
https://www.facebook.com/Mkfizjoterapia-190541061302820/

Close Menu
open

? Nowa wersja Szkoły Rodzenia Online ➡️ Sprawdź szczegóły

×

Koszyk