Chcesz przygotować się do cesarki, a nie mieszkasz we Wrocławiu? Już wkrótce do cesarskiego cięcia przygotujesz się z naszą szkołą rodzenia on-line!

Jesteśmy w trakcie tworzenia internetowego kursu Szkoły Cesarskiego Rodzenia.

W programie kursu ujęte będą te same zagadnienia, o których mówimy podczas kursu stacjonarnego we Wrocławiu, poza jedną częścią – poświęconą opiece nad noworodkiem. Ta część składa się bowiem w dużej mierze z ćwiczeń z czynnym udziałem kursantów.

Na pewno jednak podczas sesji z naszą szkołą rodzenia on-line dowiesz się wszystkiego o cesarskim cięciu. A wiedzą na ten temat podzielą się z Tobą: ginekolog, anestezjolog, fizjoterapeutka połogowa, położna, fizjoterapeutka od blizny, trener medyczny. Będzie też „lekcja” z logopedą dziecięcym i psychologiem.

***

Zanim opublikujemy program i harmonogram Szkoły Cesarskiego Rodzenia on-line zapraszamy do zapoznania się z programem kursu stacjonarnego -> tutaj

Close Menu
×

Koszyk